Dekorativní mísa
fajáns, smetanová glazura, malba kobaltem, motiv ženy v květech, po stranách dekorativní kartuše, Delft, 19. století, kobaltem malovaná značka AK, průměr 35 cm, lehce poškozená glazura na hranách (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Dekorativní mísa
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |